Movies
Ratings
173
The Princess DiariesRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
I Kissed a GirlRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0