Movies
Ratings
168
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.0
RobotsRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0