Movies
Ratings
278
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 0.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0