Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0