Titles you rated
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0