Movies
Ratings
449
Notting HillRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.0