Movies
Ratings
353
LoganRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 4.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0