Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Never Let Me GoRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.5
ParkerRated ★ 2.5
WarRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
London BoulevardRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
BladeRated ★ 2.5