Titles you rated
HugoRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Bad BoysRated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Like You Know It AllRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0