Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0