Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0