Movies
Ratings
72
I Saw the DevilRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
This Is EnglandRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
The AbyssRated ★ 1.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0