Movies
Ratings
1162
PietaRated ★ 3.0
My First ClientRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
PawnRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0