Movies
Ratings
428
Fast FiveRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5