Movies
Ratings
177
ConfessionsRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
HerbRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0