Titles you rated
AlienoidRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5