Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0