Movies
Ratings
83
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0