Titles you rated
HulkRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0