Titles you rated
- The CureRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Labor DayRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 3.0
Take ShelterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0