Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
PlatoonRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0