Movies
Ratings
417
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
RayRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 2.0
Police AcademyRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 3.5