Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0