Titles you rated
The Blue TrailRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.5