Titles you rated
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Perfect DateRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5