Movies
Ratings
47
Under the SkinRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5