Titles you rated
Rough CutRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
In a Better WorldRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5