Movies
Ratings
19
WarcraftRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0