Movies
Ratings
16
AvatarRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0