Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0