Titles you rated
Knight and DayRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0