Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The End of the StormRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0