Titles you rated
 Still AliceRated ★ 5.0 Still AliceRated ★ 5.0
 ConstantineRated ★ 4.5 ConstantineRated ★ 4.5
 The Break-UpRated ★ 5.0 The Break-UpRated ★ 5.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
 Take This WaltzRated ★ 4.0 Take This WaltzRated ★ 4.0
 The King's SpeechRated ★ 5.0 The King's SpeechRated ★ 5.0
 The Brand New TestamentRated ★ 3.0 The Brand New TestamentRated ★ 3.0
 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
 The ProposalRated ★ 3.0 The ProposalRated ★ 3.0
 Han Gong-juRated ★ 5.0 Han Gong-juRated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 5.0 AssassinationRated ★ 5.0
 Pretty WomanRated ★ 3.5 Pretty WomanRated ★ 3.5
 Love and Other DisastersRated ★ 4.0 Love and Other DisastersRated ★ 4.0
 He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0 He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
 My Love, My BrideRated ★ 5.0 My Love, My BrideRated ★ 5.0
 Stuck in LoveRated ★ 3.0 Stuck in LoveRated ★ 3.0
 We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0 We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
- BlackRated ★ 5.0
 Billy ElliotRated ★ 5.0 Billy ElliotRated ★ 5.0
 The HelpRated ★ 5.0 The HelpRated ★ 5.0