Titles you rated
WadjdaRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0