Titles you rated
4th Period MysteryRated ★ 2.0
Crimson TideRated ★ 2.5
The RuinsRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.0