Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0