Movies
Ratings
159
The ShiningRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0