Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0