Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
HidalgoRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The 13th WarriorRated ★ 4.0