Titles you rated
Volcano HighRated ★ 1.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 1.5
MapadoRated ★ 1.5
Face/OffRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5