Movies
Ratings
35
The WailingRated ★ 0.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
RansomRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0