Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Big NightRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0