Movies
Ratings
135
ThorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 1.5
MasterRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5