Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
ConnectedRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0