Series
Ratings
119
The PenguinRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Asphalt ManRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
EmpireRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0