Titles you rated
DetourRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0
Wild HogsRated ★ 5.0