Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0