Movies
Ratings
1007
Barefoot GibongRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5