Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0