Movies
Ratings
16
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0